Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Kancelářská židle DIKE SP

Kancelářská židle DIKE SP s podhlavníkem a anatomicky tvarovaným sedákem od výrobce Office Pro. Výběr ze čtyř barev.

Základní cena: 5 564,- Kč
4 598,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Vyberte si barevné provedení sedáku židle Bez příplatku Změnit variantu
změnit varianty
5 564,-
4 598,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doplňující fotky: (2)
Podrobný popis produktu Kancelářská židle DIKE SP

Kancelářská židle DIKE SP s podhlavníkem a anatomicky tvarovaným sedákem a prodyšným opěrákem je jako stvořená pro celodenní sezení u počítače a zpříjemní vám tak vaši práci. Stabilita a ergonomie je zajištěna synchronním mechanismem, kterým měníte polohu sedáku a opěráku zároveň, můžete je zafixovat v pěti polohách. Výšku a hloubku sedáku přizpůsobíte své postavě přímo na míru, a zajistíte tím správné podepření nohou. Nastavením síly protiváhy podle své hmotnosti zabezpečíte opěrák proti nečekanému zhoupnutí. Ergonomická, výškově i hloubkově stavitelná bederní opěrka podporuje zdravý způsob sezení. Pro větší pohodlí si můžete přizpůsobit výšku i úhel hlavové opěrky. Záda křesla jsou čalouněná samonosnou síťovinou zajišťují celodenní větrání zad. Kolečka s měkčeným povrchem umožňují použití na tvrdé podlaze i kobercové krytině.


Technické parametry
hloubka v cm: 51-56
hmotnost v kg: 20,5
nosnost v kg: 120
šířka v cm: 64/49
výška v cm: 122-130

Varianty produktu: Kancelářská židle DIKE SP

Vyberte si barevné provedení sedáku židle

DK

modrá

šedá

červená

černá

Kategorie produktu: Kancelářská židle DIKE SP

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist