Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Kancelářská židle CALYPSO XL BP

Kancelářská židle CALYPSO XL BP s vysokým opěrákem od výrobce Office Pro. Výběr ze sedmi barev .

Základní cena: 3 733,- Kč
3 085,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Vyberte si barevné provedení opěráku židle Bez příplatku Změnit variantu
změnit varianty
3 733,-
3 085,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: CALYPSO XL BP
Dodací lhůta 1-2 týdny

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (1)
Podrobný popis produktu Kancelářská židle CALYPSO XL BP

Zajímavá židle z řady CALYPSO XL BP s vyšším opěrákem zaručuje kvalitní sezení i všem uživatelům s vyšší postavou. Stabilita a ergonomie je zajištěna synchronním mechanismem, kterým měníte polohu sedáku a opěráku zároveň, můžete je fixovat bez omezení. Výšku sedáku přizpůsobíte své postavě přímo na míru, a zajistíte tím správné podepření nohou. Nastavením síly protiváhy podle své hmotnosti zabezpečíte opěrák proti nečekanému zhoupnutí. Studená pěna uvnitř sedáku zaručuje jeho vysokou životnost a zachování anatomického tvaru. Vyšší uživatelé ocení nadstandardní výšku anatomicky tvarovaného opěráku. Záda křesla jsou čalouněná samonosnou síťovinou zajišťují celodenní větrání zad. Kolečka s měkčeným povrchem umožňují použití na tvrdé podlaze i kobercové krytině.

Tato židle má nově změkčenou studenou pěnu uvnitř sedáku, pevnější kolečka, posílené područky, vylepšený píst a odolnější mechanismus.


Technické parametry
hloubka v cm: 50
hmotnost v kg: 17
nosnost v kg: 120
šířka v cm: 61/50
výška v cm: 101-111

Varianty produktu: Kancelářská židle CALYPSO XL BP

Vyberte si barevné provedení opěráku židle

Základní barvy látek

zelená

modrá

červená

hnědá

antracit

šedá

černá

Obdobné produkty k produktu Kancelářská židle CALYPSO XL BP

Kategorie produktu: Kancelářská židle CALYPSO XL BP

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist