Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Kancelářská židle KA-2325 GREY

Kancelářská židle, látka MESH šedá v kombinaci s černou, s plynovým pístem.

původní cena
1 190,- Kč
1 071,-
885,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Podrobný popis produktu Kancelářská židle KA-2325 GREY

Otočná a výškově nastavitelná kancelářská židle, potažena šedou a černou látkou MESH. Dobře nastavitelná díky plynovému pístu. Kříž židle je plastový, opěradlo je černé barvy a sedák barvy šedé. Pohyb židle je umožněn pomocí plastových koleček díky kterých se dá s židlí pohybovat.


Technické parametry
barva: černá , šedá
hmotnost v kg: 7
hmotnost v kg: 7
materiál: látka a plast
rozměr v cm: 42x43x86-98x42-54
rozměr v cm: 43x43x86-98x42-54
záruka: 24 měsíců

Dotazy na výrobek: Kancelářská židle KA-2325 GREY

Mohu poprosit o nosnost?
Dobrý den, nosnost židle je 100 kg. Děkuji.

Kategorie produktu: Kancelářská židle KA-2325 GREY

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist