Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Jídelní židle TIM modrá

Krásná elegantní jídelní židle TIM modrá má ergonomický tvar. Velmi zajímavě řešená kovová konstrukce a opěradlo je vyrobené z plastu PP.

1 754,-
1 450,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: SIL-TIMN
Dodací lhůta 3-4 týdny

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (1)
Podrobný popis produktu Jídelní židle TIM modrá

Krásná elegantní jídelní židle TIM modrá má ergonomický tvar. Velmi zajímavě řešená kovová konstrukce a opěradlo je vyrobené z plastu PP. PP je amorfní termoplastický průmyslový kopolymer, který je odolný vůči mechanickému poškození. Tuhý, houževnatý, dle typu odolný proti nízkým i vysokým teplotám a zdravotně nezávadný. Je odolný vůči kyselinám, louhům, uhlovodíkům, olejům a tukům. Sedák má čalounění z ekokůže v modrá barvě. Židle se hodí ke stolům, které naleznete v naší uvedené nabídce.


Technické parametry
hloubka: 50
hmotnost: 5
materiál: chróm, ekokůže, kov, plast
Místnost: jídelna, kuchyně
šířka: 49
výška: 85/42
Základní barva: Modrá

Dotazy na výrobek: Jídelní židle TIM modrá

Jídelní židle TIM ,prosím,je možná i v bílé barvě ? Děkuji KOtvrdová
Dobrý den, jídelní židle TIM se vyrábí v těchto barvách:bílá, černá, šedá, modrá a žlutá. Odkaz na ostatní barvy naleznete zde: https://www.interion.cz/jidelni-zidle-tim-bila/ https://www.interion.cz/jidelni-zidle-tim-cerna/ https://www.interion.cz/jidelni-zidle-tim-seda/ https://www.interion.cz/jidelni-zidle-tim-zluta/ Dodací lhůta je 6 - 8 týdnů, vzhledem k Vánočním svátkům. Děkuji.

Kategorie produktu: Jídelní židle TIM modrá

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist