Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   608 00 37 38

Jídelní židle SEATTLE- konstrukce mahagon

Jídelní židle SEATTLE, vyrobená z tmavého mahagonového dřeva a výplety z listů banánovníku.

2 090,-
1 727,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: Z006T
Dodací lhůta do týdne

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (3)
Podrobný popis produktu Jídelní židle SEATTLE- konstrukce mahagon

Tato krásná jídelní židle je vyrobená z tmavého mahagonového dřeva a výplety jsou z listů banánovníku. Její krásný a zajímavý design určitě zútulní váš byt. Každý kus těchto židlí je naprostý originál. Velmi zajimavě pustobící jsou oka, která jsou ve výpletu vytvořená.

Součátstí židle je také bílý sedák, který zpříjemní sezení.

 

Vlastnosti:

  • konstrukce: tmavé dřevo - mahagon;
  • obvodové plochy: svazky banánového listu;
  • šířka židle: 47 cm;
  • výška sedu: 47 cm;
  • hloubka sedu: 40 cm;
  • výška opěradla: 100 cm;
  • maximální nosnost: 130 kg;
  • barva: světlé ornamenty ze svazků banánového listu.

 

 

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist