Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Jídelní židle MILAN

Elegantní jídelní židle MILAN se hodí ke stolům, které naleznete v naší nabídce.

2 401,-
1 984,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: SIL-MILANK
Dodací lhůta 3-4 týdny

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (3)
Podrobný popis produktu Jídelní židle MILAN

Elegantní jídelní židle MILAN má sedací část a opěrku vyrobenu z vysoce kvalitní MDF lakované bílou barvou odolnou proti oděru a nohy jsou ze dřeva v barvě dub.  Židle se hodí ke stolům, které naleznete v naší nabídce.


Technické parametry
Barva detailně: bílá, dub
hloubka: 42
hmotnost: 6
materiál: dřevo, MDF
Místnost: jídelna, kuchyně
šířka: 42
výška: 79/45
Základní barva: Bílá

Doplňkové produkty

Komoda MILAN TV


5 831,- Kč

Komoda MILAN K2


8 124,- Kč

Komoda MILAN K1


10 006,- Kč

Obdobné produkty k produktu Jídelní židle MILAN

Kategorie produktu: Jídelní židle MILAN

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist