Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Jídelní židle Fredy (SET 2 ks)

Elegantní jídelní židle, která má celopolstrovaný sedák i opěrák, nohy jsou vyrobeny z dubového masivního dřeva, které je ošetřeno olejem. Proužky na bocích jsou u některých barevných variant v jiné barvě. viz fotografie. Židle je na výběr v 6 barevných provedeních.

Základní cena: 11 210,- Kč
9 264,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Barva Bez příplatku Změnit variantu
změnit varianty
11 210,-
9 264,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: 3611
Dodací lhůta uvedena u variant níže
Výrobce: Design Scandinavia

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (9)
Podrobný popis produktu Jídelní židle Fredy (SET 2 ks)

Stylová jemná židle s nádechem retro stylu. Židle má celopolstrovaný sedák i opěrák a to ji dělá nadmíru komfortní. Upoutá vás nejen svou pohodlností,  ale i vzhledem. Nohy jsou vyrobeny z dubového masivního dřeva, které je ošetřeno olejem. Proužky na bocích jsou u některých barevných variant v jiné barvě - zobrazeno na fotografiích. Židle je vyráběna v 6 barevných provedeních ze kterých si můžete vybrat.

Cena je za set 2 KS a židle je samostatně neprodejná.


Technické parametry
hloubka: 53 cm
hmotnost: 7,5 kg
materiál: nohy z dubového masivního dřeva, ošetřeno olejem čalouněný sedák potažený textilií Proužky na bocích jsou u některých barevných variant v jiné barvě - zobrazeno na fotografiích.
nosnost: 110 kg
šířka: 42 cm
výška: 90 cm

Varianty produktu: Jídelní židle Fredy (SET 2 ks)

BarvaKategorie produktu: Jídelní židle Fredy (SET 2 ks)

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist