Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   608 00 37 38

Jídelní stůl rozkládací TRE 15

Závěsná vitrína z řady TRE od výrobce SZYNAKA. Nábytek je vyroben z materiálu lamino.

6 700,-
5 537,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: TRE 15
Dodací lhůta 4-6 týdnů

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (2)
Podrobný popis produktu Jídelní stůl rozkládací TRE 15

Jídelní stůl z řady TRE od výrobce SZYNAKA. Nábytek je vyroben z materiálu lamino v barvě višeň s kombinací s béžovou. Celá sestava je tvořená 14ti kusy, které si můžete nakombinovat jak se vám zlíbí. Nábytek se hodí jak do obývacího pokoje tak do ložnice či chodby.

Stůl před rozložením má rozměry  160 x 90 cm a po rozložení 240 x 90 cm.

Nábytek je dodáván v demontovaném stavu a výrobce ho doporučuje upevnit ke stěně.

Technické parametry:

Hmotnost  40 kg
Šířka 160 - 240 cm
Výška 75 cm
Hloubka 90 cm
Materiál LTD (lamino)

Obdobné produkty k produktu Jídelní stůl rozkládací TRE 15

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist