Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Jídelní stůl rozkládací Brenda, 180 cm, dub, dub

Jídelní stůl rozkládací Brenda, 180 cm, dub, dub je moderní elegantní jídelní stůl s možností snadno rozšířit stůl z rozměru 140 cm až na 180 cm.

Základní cena: 9 470,- Kč
7 826,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Barva Bez příplatku Změnit variantu
změnit varianty
9 470,-
7 826,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: 5148
Dodací lhůta uvedena u variant níže
Výrobce: Farela

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (6)
Podrobný popis produktu Jídelní stůl rozkládací Brenda, 180 cm, dub, dub

Jídelní stůl rozkládací Brenda, 180 cm, dub, dub je moderní elegantní jídelní stůl s možností snadno rozšířit stůl z rozměru 140 cm až na 180 cm. Podnož stolu tvoří dva mohutné sloupy propojené dvěma dekorativními chromovanými tyčemi. V horní části stolu pod stolovou deskou naleznete vestavěný box na uskladnění středové vysunovací police pro synchronní rozložení. Tento mohutný a současně vzdušný jídelní stůl se díky své variabilitě hodí do menších i větších interiérů, neboť snadno pojme 4 – 6 osob pro stolování.


Technické parametry
hloubka: 90 cm
hmotnost: 49 kg
materiál: melamin v dekoru Sonoma dub tloušťka stolové desky 22 mm, ABS hrana 2x chromovaná dekorativní spojovací tyč vestavěný box na středovou vysunovací polici
šířka: 140 cm / 180 cm
výška: 75 cm

Varianty produktu: Jídelní stůl rozkládací Brenda, 180 cm, dub, dub

Barva

Obdobné produkty k produktu Jídelní stůl rozkládací Brenda, 180 cm, dub, dub

Kategorie produktu: Jídelní stůl rozkládací Brenda, 180 cm, dub, dub

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist