Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Jídelní stůl LAZZIO rozkládací

Velice pěkný a moderní stůl LAZZIO. Vyroben je z kvalitní MDF (středně tvrdá dřevovláknitá deska). Deska stolu je bílá v kombinaci s vroubkovaným tvrzeným sklem šedé barvy, jenž připomíná kámen. Podstavec je pak zhotoven z broušené oceli. Stůl před rozložením má rozměry 95 x 160 cm, po rozložení pak 95 x 210 cm.

21 168,-
17 494,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: SIL-LAZZIOSZB160
Dodací lhůta na dotaz

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (2)
Podrobný popis produktu Jídelní stůl LAZZIO rozkládací

Velice pěkný a moderní stůl LAZZIO. Vyroben je z kvalitní MDF (středně tvrdá dřevovláknitá deska). Deska stolu je bílá v kombinaci s vroubkovaným tvrzeným sklem šedé barvy, jenž připomíná kámen. Podstavec je pak zhotoven z broušené oceli. V rozloženém stavu je stůl určen až pro 8 osob. K tomuto stolu si můžete také vybrat židle z naší nabídky.


Technické parametry
Barva detailně: šedá/bílá
hloubka: 95
hmotnost: 101
materiál: MDF, kov, sklo
Místnost: jídelna, kuchyně
šířka: 160-210
výška: 76
Základní barva: Šedá

Kategorie produktu: Jídelní stůl LAZZIO rozkládací

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist