Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Jídelní souprava BERGAMO 4+1 - světlá

Jídelní souprava BERGAMO z lehkého ratanu ve světlé barvě. Obsahuje čtyři židle a jeden stůl, který je dodáván bez skla.

6 958,-
5 750,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: Z-02S/JS-05S
Dodací lhůta do týdne

Zeptejte se nás
Podrobný popis produktu Jídelní souprava BERGAMO 4+1 - světlá

Tato krásná souprava v přírodním odstínu světlé, je celá vyrobená z lehkého ratanu. Sada obsahuje čtyři židle (bez sedáků), které jsou velice příjemné k sezení a jeden stůl, který je prodáván bez skleněné desky. Tato varianta je pro Vás vhodná, pokud se obáváte, že se sklo může v průběhu převozu poškodit. Doporučujeme si nechtat vyrobit skleněnou desku o rozměrech 90 cm x 90 cm x 0,6 cm.

Židle jsou k prodeji rovněž samostatně ve vámi požadovaném počtu.

 

Vlastnosti:

  • materiál: ratan/ratanový výplet;
  • výška opěradla: 92 cm;
  • šířka/hloubka židle (vnější): 54 x 62 cm;
  • výška stolu: 72 cm;
  • rozměry vrchní části stolu: 80 cm x 80 cm;
  • maximální nosnost: 90 kg;
  • odstín: světlý natur.

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist