Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Jednací židle TRITON NET

Jednací židle TRITON NET s pevnou svařovanou konstrukcí od výrobce Office Pro. Výběr ze čtyř barev.

Základní cena: 1 494,- Kč
1 235,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Vyberte si barevné provedení sedáku židle Bez příplatku Změnit variantu
změnit varianty
1 494,-
1 235,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doplňující fotky: (2)
Podrobný popis produktu Jednací židle TRITON NET

Velmi elegantní, subtilní vzhled a pevná svařovaná kovová konstrukce jsou hlavními přednostmi jednací židle TRITON NET. Hliníkovou barvou kostry a druhy potahových látek je předurčena jako jednací židle ke kancelářské židli Saturn. Samonosná síťovina na opěráku zajišťuje celodenní větrání zad. Kombinace černé síťoviny a barevných látek vytváří pěkný kontrast. Židle jsou stohovatelné, čímž můžete ušetřit mnoho prostoru.


Technické parametry
hloubka v cm: 44
hmotnost v kg: 5
nosnost v kg: 120
šířka v cm: 54/44
výška v cm: 82

Varianty produktu: Jednací židle TRITON NET

Vyberte si barevné provedení sedáku židle

Net

vínová

oranžová

modrá

černá

Kategorie produktu: Jednací židle TRITON NET

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist