Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Houpací křeslo ZITA na zavěšení (GLOBO Royal)

Houpací křeslo ZITA na zavěšení (GLOBO Royal), hodí se do interiéru, na terasu, verandu, do altánu apod. Kvalitní, pohodlné, komfortní.

Základní cena: 9 840,- Kč
8 132,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
změnit varianty
9 840,-
8 132,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doplňující fotky: (6)
Podrobný popis produktu Houpací křeslo ZITA na zavěšení (GLOBO Royal)

Houpací křeslo ZITA na zavěšení (GLOBO Royal)

Toto houpací křeslo je vyrobeno ve tvaru polokoule. Je vzhledově atraktivní, elegantní, moderní a velice luxusní. Hodí se do veškerých interiérů domů i bytů a také do sklípků, teras, na verandy, pod altánky a pod. Produkt je vyroben z velice kvalitního materiálu a to z impregnované borovice. Borovice je tedy odolná proti hnilobě, hmyzu, vodě, plísním, povětrnostním vlivům - v případě umístění na zahrádce. Houpačka je zavěšena na pružině otáčivé okolo své osy, je výborně vybalancovaná a pověšení na ní je bezpečné. Produkt je vybaven estetickými a velmi pohodlnými polstry, které obsahují zipy pro případ snadného odstranění čalounění. Polstry jsou vyrobeny ze 100 % bavlny. Křeslo dobře slouží pro odpočinek, relaxaci, čtení knihy apod.


Technické parametry
hloubka v cm: 75
hmotnost v kg: 19
materiál: borovice
průměr v cm: 120
výška v cm: 195

Varianty produktu: Houpací křeslo ZITA na zavěšení (GLOBO Royal)

Houpací křeslo ZITA na zavěšení

Doplňkové produkty

Kategorie produktu: Houpací křeslo ZITA na zavěšení (GLOBO Royal)

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist