Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Houpací křeslo PETRA na zavěšení (GLOBO Royal)

Relaxační a odpočinkové závěsné křeslo. Luxusní, kvalitní, komfortní.

Základní cena: 14 578,- Kč
12 048,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
změnit varianty
14 578,-
12 048,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doplňující fotky: (4)
Podrobný popis produktu Houpací křeslo PETRA na zavěšení (GLOBO Royal)

 Houpací křeslo PETRA na zavěšení (GLOBO Royal)

Toto křeslo v moderním provedení je vhodné do interiérů jako například do kteréhkoliv místnosti bytu či domu, do podkroví, do zimní zahrady, sklepa, altánu apod. Křeslo je instalováno vždy ke stropu interiéru. Houpačka je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu a to z borovice, která je lepená z několika vrstev. Dřevo je taktéž impregnováno a tím se stává odolné proti hnilobě, plísním, hmyzu, povětrnostním vlivům a to pro případ, že si houpací křeslo pověsíte ve venkovím altánu. Houpačka je zavěšena na řetězech, které jsou vyváženy tak, aby zajišťovali stabilitu i bezpečnost. Produkt je vybaven měkkými a pohodlnými polstry, které jsou vyrobeny ze 100% bavlny. Polstry jsou vybaveny zipy pro snadné odstranění čalounění, v případě potřeby.


Technické parametry
hloubka v cm: 75
hmotnost v kg: 28
materiál: materiál
šířka v cm: 175
výška v cm: 120

Varianty produktu: Houpací křeslo PETRA na zavěšení (GLOBO Royal)

Houpací křeslo PETRA na zavěšení

Doplňkové produkty

Obdobné produkty k produktu Houpací křeslo PETRA na zavěšení (GLOBO Royal)

Kategorie produktu: Houpací křeslo PETRA na zavěšení (GLOBO Royal)

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist