Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Hodiny s budíkem Henning Koppel, nerez/bílá, nerez / bílá

Elegantní hodiny s budíkem od designéra Henninga Koppela jsou stylovým a praktickým pomocníkem doma, v práci nebo na cestách. Hodiny se vyznačují precizním zpracováním, mají podsvětlení a praktický stojan, abyste je mohli postavit na stůl nebo noční stolek.

Základní cena: 3 200,- Kč
2 645,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Barva Bez příplatku Změnit variantu
změnit varianty
3 200,-
2 645,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: 895
Dodací lhůta uvedena u variant níže
Výrobce: Georg Jensen

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (1)
Podrobný popis produktu Hodiny s budíkem Henning Koppel, nerez/bílá, nerez / bílá

Elegantní hodiny s budíkem od designéra Henninga Koppela jsou stylovým a praktickým pomocníkem doma, v práci nebo na cestách. Hodiny mají podsvětlení a praktický stojan, abyste je mohli postavit na stůl nebo noční stolek.  Henning Koppel je proslulý svou precizností a smyslem pro detail a tak vás hodiny s budíkem určitě nezklamou. Hodiny mají podsvětlení a praktický stojan a jsou vhodné na konferenční či jednací stůl nebo noční stolek. Značka hodin je GEORG JENSEN.


Technické parametry
hloubka: 44 mm
materiál: nerez, bílý ciferník, ABS
šířka: 100 mm
výška: 100 mm

Varianty produktu: Hodiny s budíkem Henning Koppel, nerez/bílá, nerez / bílá

Barva

Obdobné produkty k produktu Hodiny s budíkem Henning Koppel, nerez/bílá, nerez / bílá

Kategorie produktu: Hodiny s budíkem Henning Koppel, nerez/bílá, nerez / bílá

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist