Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   608 00 37 38

Granitový dřez SANITEC 1B1D (78x50 cm) bílý

Granitový dřez SANITEC zhotovený z polyesterové pryskyřice v atraktivní bílé barvě. (obrázek pouze ilustrační)

4 738,-
3 916,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doplňující fotky: (1)
Podrobný popis produktu Granitový dřez SANITEC 1B1D (78x50 cm) bílý

Nerezový dřez SANITEC zhotovený z polyesterové pryskyřice s příměsí mineralů s vysokou jakostí. Povrch dřezu je potažen granitovým gelem, který se vyznačuje extrémní tvrdostí.  Dřezová plocha obsahuje odtokovou rouru, která ústí do sifonu. Součástí produktu je i příchytky a obvodobé těsnění. Dřez lze namontovat na skříňky pod dřez o minimální šířce 45 cm. Jelikož je dřez reversibilní, lze jej uložit z obou stran. Pro instalaci vodovodní baterie je nutné vyvrtat otvor.

Dřez má atraktivní bílou barvu. V našem sortimentu naleznete i granitový dřez SANITEC v černé granitové barvě. Součástí našeho sortimentu jsou i vodovodní baterie Pyramis, které lze ke dřezu dokoupit.


Technické parametry
barva: bílá
hmotnost v kg: 5
materiál: granit
šířka x hloubka x výška v cm: 78x50x20
velikost v cm: odtok: 9,2

Kategorie produktu: Granitový dřez SANITEC 1B1D (78x50 cm) bílý

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist