Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Dolní postel s úložným prostorem ICE IC-20

Pěkná dolní postel ICE IC-20 je zhotovena z kvalitního lamina. Díky provedení v bílé barvě tuto postel snadno zkombinujete s dalším nábytkem v různých barvách. Postel je vybavena praktickým úložným prostorem a matrací. Barvu zásuvky můžete volit z: fuchsie, modrá či grafit. Možnost dokoupení horní postele s matrací IC-19, pod níž lze dolní postel zasunout, a vytvořit tak spací plochu pro dva. Rozměry postele jsou 200 x 83 x 32 cm.

Základní cena: 6 331,- Kč
5 232,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Barva Bez příplatku Změnit variantu
změnit varianty
6 331,-
5 232,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: DIG-ICE-IC-20
Dodací lhůta 4-6 týdnů

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (4)
Podrobný popis produktu Dolní postel s úložným prostorem ICE IC-20

Pěkná dolní postel ICE IC-20 je zhotovena z kvalitního lamina. Lamino je odolné vůči poškození, vysokým teplotám a vlhkosti. Díky provedení v bílé barvě tuto postel snadno zkombinujete s dalším nábytkem v různých barvách. Postel je vybavena praktickým úložným prostorem a matrací. Barvu zásuvky můžete volit z: fuchsie, modrá či grafit. Možnost dokoupení horní postele s matrací IC-19, pod níž lze dolní postel zasunout, a vytvořit tak spací plochu pro dva. V nabídce naleznete také další prvky z řady ICE, čímž si můžete vkusně zařídit dětský či studentský pokoj. Nábytek je dodáván v demontovaném stavu.


Technické parametry
Barva detailně: na výběr
hloubka: 83
hmotnost: 60
materiál: LTD (lamino)
Místnost: dětský pokoj, ložnice
šířka: 200
výška: 32
Základní barva: Bílá

Varianty produktu: Dolní postel s úložným prostorem ICE IC-20

Barva
dig-fuchsie

dig-grafit

dig-modrá

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist