Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

DK-412 komoda se 6 zásuvkami

Zajímavá kombinovaná komoda, vybavena šesti zásuvkami, je zhotovena z kvalitního bukového dřeva. V základu je dřevo bez moření, to však lze doobjednat. Rozměry - 150 x 41 x 90 cm.

Základní cena: 21 687,- Kč
17 923,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Barva 0,- Změnit variantu
změnit varianty
21 687,-
17 923,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: DRE-DK412
Dodací lhůta 4-6 týdnů

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (9)
Podrobný popis produktu DK-412 komoda se 6 zásuvkami

Zajímavá kombinovaná komoda, vybavena šesti zásuvkami, je zhotovena z kvalitního bukového dřeva. V základu je dřevo bez moření, to však lze doobjednat. Moření nabízíme v barvě gray či lausane za 10% příplatek. Ke komodě si můžete vybrat také další prvky od tohoto výrobce a vybavit si tak vkusně svůj interiér dle svých představ. Dřevo nábytku je upraveno proti škůdcům. Pokud byste si však chtěli nábytek namořit sami, do poznámek při objednání uveďte „Bez povrchové úpravy“.


Technické parametry
hloubka: 41
hmotnost: 40
materiál: dřevo / masiv
Místnost: dětský pokoj, kancelář, ložnice
šířka: 150
výška: 90
Základní barva: na výběr

Varianty produktu: DK-412 komoda se 6 zásuvkami

Barva
bez moření buk

moření gray

moření lausane

Doplňkové produkty

DK-139 komoda


5 527,- Kč

DK-410 komoda


12 181,- Kč

DK-407 komoda


15 700,- Kč

Kategorie produktu: DK-412 komoda se 6 zásuvkami

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist