Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

DK-132 komoda se 4 zásuvkami

Zajímavá a praktická komoda má 4 zásuvky a 2 dvířka. Je vyrobena z borovicového kvalitního dřeva, které je bez moření. To je však možné doobjednat za 10% příplatek. Rozměry - 140 x 47 x 78 cm.

Základní cena: 11 360,- Kč
9 388,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Barva 0,- Změnit variantu
změnit varianty
11 360,-
9 388,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: DRE-KD132
Dodací lhůta 4-6 týdnů

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (14)
Podrobný popis produktu DK-132 komoda se 4 zásuvkami

Zajímavá a praktická komoda má 4 zásuvky a 2 dvířka. Je vyrobena z borovicového kvalitního dřeva, které je bez moření. To je však možné doobjednat za 10% příplatek. Moření – olše, dub, grey či ořech. Pokud si budete chtít povrch upravit sami, do poznámky uveďte – „Bez povrchové úpravy.“ Komoda obsahuje také police. Komodu můžete kombinovat s různým typem nábytku tohoto výrobce a tak si vybavit interiér podle svých představ.


Technické parametry
hloubka: 47
hmotnost: 40
materiál: dřevo / masiv
Místnost: jídelna, ložnice, obývák, předsíň
šířka: 140
výška: 78
Základní barva: na výběr

Varianty produktu: DK-132 komoda se 4 zásuvkami

Barva
bez moření borovice

moření dub

moření gray

moření olše

moření ořech

Doplňkové produkty

DK-139 komoda


6 180,- Kč

DK-410 komoda


13 180,- Kč

DK-407 komoda


17 030,- Kč

Obdobné produkty k produktu DK-132 komoda se 4 zásuvkami

DESJO 11 komoda


6 140,- Kč

Kategorie produktu: DK-132 komoda se 4 zásuvkami

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist