Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Digestoř Smart 60cm bílá

60 cm vestavná digestoř do skříňky, bílá barva, tři rychlosti odtahu

1 899,-
1 569,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: 150
Dodací lhůta 3 dny

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (1)
Podrobný popis produktu Digestoř Smart 60cm bílá

Digestoř Smart je určena k vestavění do horní skříňky Vaší kuchyně. Průměr odtahového potrubí je 12cm a maximální odtah par je 180 m3/h. Digestoř nabízí také posuvné ovládání se třemi rychlostmi a přední skleněnou náběhovou lištu. Příslušenství zahrnuje zpětnou klapku, 1x tukový 5-ti vrstvý hliníkový filtr a světla. Hlučnost je 52-56 dB. K digestoři je možné dokoupit uhlíkový filtr pro recirkulaci F 152, který naleznete v naší nabídce.

Zde je k nahlédnutí návod v pdf.


Technické parametry
hloubka v cm: 50
hmotnost v kg: 7
šířka v cm: 60
výška v cm: 13

Doplňkové produkty

Kuchyně FALA 260


14 563,- Kč

Kuchyně ROMINA 260


14 660,- Kč

Kuchyně MERLIN 260


23 559,- Kč

Kategorie produktu: Digestoř Smart 60cm bílá

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist