Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Dětské pískoviště s lavičkou + bábovičky zdarma

Pískovitě pro děti s lavičkou.

2 329,-
1 925,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: 000001
Dodací lhůta do tří dnů

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (7)
Podrobný popis produktu Dětské pískoviště s lavičkou + bábovičky zdarma
Pískoviště je vyroveno ze dřeva, které není povrchově upraveno. Součástí pískoviště je kryt, který slouží také jako lavička. K pískovišti dostanete sadu bábovek zdarma. Do pískoviště je doporučeno dát 160 l písku. Dřevo lze povrchově upravit ředitelnou lazurovací barvou, která není součásti dodávky. Jednoduchost montáže. Součástí balení je spojovací materiál a návod na montáž.

 
Technické parametry
délka v cm: 120
hmotnost v kg: 42
šířka v cm: 120
výška v cm: 30

Obdobné produkty k produktu Dětské pískoviště s lavičkou + bábovičky zdarma

Kategorie produktu: Dětské pískoviště s lavičkou + bábovičky zdarma

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist