Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

DESJO 101 jídelní čalouněná židle látka

Jídelní židle z řady DESJO s čalouněním z hnědé látky. Vyrobena je z dýhované dřevotřískové desky. Barva – dub sanremo s proužkem hnědé barvy.

2 323,-
1 920,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: SZY-DES-101LAT
Dodací lhůta 4-6 týdnů

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (8)
Podrobný popis produktu DESJO 101 jídelní čalouněná židle látka

Jídelní židle z řady DESJO s čalouněním z hnědé látky. Vyrobena je z dýhované dřevotřískové desky. Hluboký dojem nábytku dodává dekor s 3D efektem. Barva – dub sanremo s proužkem hnědé barvy. Jídelní židle z řady DESJO s čalouněním z hnědé látky. Je vhodná do jídelny či obývacího pokoje. Čistý a jednoduchý styl umocňuje bezúchytový systém. Vyrobena je z dýhované dřevotřískové desky. Hluboký dojem nábytku dodává dekor s 3D efektem. Sestava řady DESJO, jež se skládá ze 14-ti částí. To zaručuje sestavit si nábytek podle vlastního vkusu. Barva – dub sanremo s proužkem hnědé barvy. Nábytek je dodáván v demontovaném stavu.


Technické parametry
Barva detailně: dub sanremo/hnědá
hloubka: 55
hmotnost: 10
materiál: látka, přírodní dýha, LTD (lamino)
Místnost: jídelna, obývák
šířka: 45
výška: 93
Základní barva: Dub

Obdobné produkty k produktu DESJO 101 jídelní čalouněná židle látka

Kategorie produktu: DESJO 101 jídelní čalouněná židle látka

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist