Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Čtyřmístná lavice 1124 LN

Čtyřmístná lavice s dřevěným sedákem a opěrákem. Nosnost 100 kg/1 místo.

7 938,-
6 560,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Podrobný popis produktu Čtyřmístná lavice 1124 LN

Čtyřmístná lavice s černým lakováním. Lavice má dřevěný sedák a opěrátka z bukové překližky lakované transparentním lakem. Zboží je baleno do fólie. Možnost nahradit sedadlo odkládacím překližkovým stolkem, dezén přírodní buk. Celková cena lavice zůstává nezměněna.

Nosnost 100 kg/1 místo

Technické parametry:
  Celková výška: 83,5 cm
  Celková šířka: 209 cm
  Celková hloubka: 62 cm
  Výška sedáku: 45 cm
  Hloubka sedáku:  
  Výška opěráku: 33 cm
  Nosnost: 100 kg/1 místo
  Hmotnost: 32,4 kg
  Výrobce: ANTARES a.s.
  Záruka: 24 měsíců

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist