Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Konferenční stolek CT-1180 WT

Velmi moderní konferenční stolek. Deska je opatřena 3D folií ve vysokém lesku, pod deskou jsou umístěny police z mléčného skla. Nožky jsou pak z leštěného nerezu. Rozměry - 55 x 90 x 42 cm.

původní cena
1 190,- Kč
1 012,-
836,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: CT-1180 WT
Dodací lhůta do 3 dnů

Zeptejte se nás
Podrobný popis produktu Konferenční stolek CT-1180 WT

Velmi moderní konferenční stolek. Deska je opatřena 3D folií ve vysokém lesku, pod deskou jsou umístěny police z mléčného skla. Nožky jsou pak z leštěného nerezu. Stolek se bude skvěle vyjímat v moderním i klasicky zařízením interiéru. Z naší nabídky si můžete vybrat také další prvky nábytku a vkusně si tak vybavit svůj obývací pokoj.


Technické parametry
barva: bílá
délka: 90
délka: 90
hmotnost v kg: 10
hmotnost v kg: 11
šířka: 55
šířka: 55
výška: 42
výška: 42

Kategorie produktu: Konferenční stolek CT-1180 WT

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist