Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Celočalouněná rohová rozkládací sedací souprava s úložným prostorem, ľ provedení, ekokůže šedá / látka šedá, AMON

Moderní celočalouněná sedací souprava AMON. Sedačka je rohová, s možností rozložení k příležitostnému spaní. Čalounění je z ekokůže v barvě 195 šedá v kombinaci s látkou Baltimore 90 také šedé barvy. Rozměry sedačky AMON jsou (ŠxVxH) 275 x 90 x 220 cm.

20 590,-
17 017,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: 0000186796
Dodací lhůta 2 týdny

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (2)
Podrobný popis produktu Celočalouněná rohová rozkládací sedací souprava s úložným prostorem, ľ provedení, ekokůže šedá / látka šedá, AMON

Moderní celočalouněná sedací souprava AMON. Sedačka je rohová, s možností rozložení k příležitostnému spaní. Plocha při rozložení je 140 x 200 cm. Čalounění je z ekokůže v barvě 195 šedá v kombinaci s látkou Baltimore 90 také šedé barvy. Sedací souprava je opatřena odkládací plochou na boční straně a rovněž je vybavena praktickým úložným prostorem. Umístění rohu je vpravo. Tuto sedačku je možné objednat v dalších sedmi barevných provedení ekokůže a v sedmi různých barvách látky. Dodání do 6-8 týdnů.


Technické parametry
hmotnost: 172
objem: 3.10

Obdobné produkty k produktu Celočalouněná rohová rozkládací sedací souprava s úložným prostorem, ľ provedení, ekokůže šedá / látka šedá, AMON

Kategorie produktu: Celočalouněná rohová rozkládací sedací souprava s úložným prostorem, ľ provedení, ekokůže šedá / látka šedá, AMON

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist