Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

CAMPINGAZ Chladícíbox ICETIME 30 L

Chladící box s objemem 30 litrů.

999,-
826,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doplňující fotky: (6)
Podrobný popis produktu CAMPINGAZ Chladícíbox ICETIME 30 L

CAMPINGAZ  Chladícíbox ICETIME 30 L

Tento produkt funguje na principu pasivního chlazení. Je zde zavedená izolace na bázi polyuretanové pěny po stranách, na dně, ale i na víku boxu. Dále má box instalován egronomickou rukojeť, která má zámek proti náhodnému otevření. Víko můžete navíc používat i jako servírovací, nebo odkládací stolekček. V boxu můžete uskladňovat veškeré chlazené potraviny, nebo pití. Do boxu se vejde také 1,5 litrová láhev na stojato. Box je velikou výhodou v letních měsících. Hodí se při cestování na dovolenou, ma kempování, na koupaliště a podobně. Jedná se o velice moderní a praktický produkt. Chladící učinek je 24 hodin a to s chladícími vložkami Freez pack2x M30, které nejsou součástí objednávky, ale můžete si je přiobjednat).


Technické parametry
hmotnost v kg: 2,8
objem: 30 l

Obdobné produkty k produktu CAMPINGAZ Chladícíbox ICETIME 30 L

Kategorie produktu: CAMPINGAZ Chladícíbox ICETIME 30 L

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist