Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

BUMERANG BR-14 sklápěcí postel

Sklápěcí postel řady BUMERANG je vyrobena z kvalitního lamina 16 mm. Součástí postele je matrace, jejíž rozměry jsou 186 x 180 x 15 cm a úložné prostory nad postelí. Barva je grafit/šedá. Rozměry celé postele jsou 211 x 42 x 190 cm.

Základní cena: 14 910,- Kč
12 322,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Barva Bez příplatku Změnit variantu
změnit varianty
14 910,-
12 322,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: DIG-BUM-BR14
Dodací lhůta na dotaz

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (6)
Podrobný popis produktu BUMERANG BR-14 sklápěcí postel

Sklápěcí postel řady BUMERANG je vyrobena z kvalitního lamina 16 mm. Součástí postele je matrace, jejíž rozměry jsou 186 x 180 x 15 cm a úložné prostory nad postelí. Barva je grafit/šedá. Úchyty si můžete vybrat podle svého vkusu ze šesti barev. Soupravu BUMERANG tvoří 19 komponentů, díky kterým si můžete sestavit nábytek podle svého vkusu a potřeby. Postel je dodávána v demontovaném stavu.


Technické parametry
Barva detailně: grafit/šedá
hloubka: 42-115
hmotnost: 147
materiál: LTD (lamino)
Místnost: dětský pokoj, ložnice, obývák
šířka: 211
výška: 190
Základní barva: Šedá

Varianty produktu: BUMERANG BR-14 sklápěcí postel

Barva
dig-úchyt-bílá

dig-úchyt-červená

dig-úchyt-modrá

dig-úchyt-oranžová

dig-úchyt-růžová

dig-úchyt-zelená

Kategorie produktu: BUMERANG BR-14 sklápěcí postel

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist