Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Box na hračky Kevin

Veselý dětský box na hračky Kevin vyrobený z kvalitního lamina v různých barevných provedeních.

Základní cena: 3 720,- Kč
3 074,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Vyberte si vzor a barevné provedení motivu na nábytku Bez příplatku Změnit variantu
změnit varianty
3 720,-
3 074,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doplňující fotky: (8)
Podrobný popis produktu Box na hračky Kevin

Veselý dětský box na hračky Kevin vyrobený z kvalitního lamina v různých barevných provedeních. Nabízíme na výběr několik barev horní desky a obrázku. K potištění obrázků byly použity ekologické barvy, které jsou navíc fixovány laminátovým profilem, aby nedocházelo k opotřebení nebo vyblednutí barev. Kvalitní zpracování a kvalita veškerých materiálů garantuje, že každý nabízený box s barevným motivem je kvalitní a velmi odolný.


Technické parametry
hloubka v cm: 40
materiál: lamino (LTD)
Šířka (cm): 70
Výška (cm): 42

Varianty produktu: Box na hračky Kevin

Vyberte si vzor a barevné provedení motivu na nábytku

Box Kevin

vzor 9

Box KEVIN - Modrá

vzor 7

vzor 6

vzor 5

Box KEVIN - Oranžová

vzor 3

Box KEVIN - Kaštan wenge

Box KEVIN - Buk

Kategorie produktu: Box na hračky Kevin

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist