Blog

Vybrané články

Jak vybrat kuchyňskou linku? Zobrazit článek

Jak vybrat kuchyňskou linku?

Jelikož pořízení kuchyňské linky je investicí na delší dobu, je potřeba důkladně promyslet její výběr. Jedním z důležitých kritérií je v dnešní době samozřejmě také cena, ale nesmíme opomíjet kvalitu použitých materiálů, množství úložných prostorů a v neposlední řadě také velikost pracovní plochy a funkčnost celé kuchyně. Kuchyně jako celek se nám také musí líbit a musí splňovat určité ergonomické požadavky pro pohodlné vaření.
Kuchyňské dřezy Zobrazit článek

Kuchyňské dřezy

Máte doma fádní či dokonce ošklivý dřez a chcete změnu? Je libo kulatý či obdélníkový? Dneska Vám trošku přiblížíme problematiku dřezů. Malé i větší nerezové dřezy, dvojdřezy a celoplošné dřezy s odkapávací plochou. Ani zajímavý dřez nemusí být drahý. Pokud si ale potrpíte na luxus, zvolte dřez z excelentního materiálu s automatickým ovládáním vypouštěcí zátky. Dopravu u něj máte zdarma a za kvalitu ručíme 5-ti letou zárukou.
Jak vybrat barovou židli? Zobrazit článek

Jak vybrat barovou židli?

Při výběru barové židle je nutné ujasnit si, jaké bude mít židle využití. Tedy zda se chystáte zařídit hospodu, klub, kavárnu, restauraci nebo chcete vylepšit svůj domácí bar. Podle toho zvolíte provedení barové židle. Hlavním kritériem je především cena, ale také funkčnost, design a kvalita použitých materiálů.
Jak vybrat kancelářskou židli? Zobrazit článek

Jak vybrat kancelářskou židli?

Tento článek je určen všem, kteří si svou kancelářskou židli nevybírají jen podle cenovky, barvy a designu, ale k výběru židle přistupují zodpovědněji a za své peníze požadují i odpovídající kvalitu sezení.
Židle a lavice do čekáren Zobrazit článek

Židle a lavice do čekáren

Při výběru židlí nebo lavic do čekáren je dobré si nejprve ujasnit, do jakých prostor budeme nábytek dávat a zvolit tedy vhodný materiál a také barevné provedení, které bude s interiérem ladit. V naší nabídce naleznete židle a lavice dřevěné, kovové, plastové a také čalouněné. Stačí si tedy vybrat dle vašeho vkusu.
Jak správně pečovat o zahradní nábytek Zobrazit článek

Jak správně pečovat o zahradní nábytek

Každý nábytek na zahradě potřebuje svoji péči dle materiálu, ze kterého je zhotovený. Jinak se budeme starat o plastový nábytek a jinak například o přírodní ratan. Pro správnou údržbu je tedy důležité znát materiál Vašeho nábytku. Pokud jste jej zdědili nebo dostali darem, pak to nemusí být tak snadné, ale obvykle se na nás stačí obrátit s fotografií a my již zjistíme, o jaký materiál jde.
Výběr zahradního nábytku Zobrazit článek

Výběr zahradního nábytku

Jaro a léto jsou ideálním obdobím k zahrádkaření a chalupaření. Zvolit vhodný zahradní nábytek, pískoviště či další zahradní doplňky je důležité. Materiálů je na trhu velká řada. Například ratan, teak, eukalyptus, meranti, bambus, akácie, durian, umělý ratan, plast nebo kov. V tomto článku se dozvíte, čím se materiály liší a jaké jsou jejich výhody a nevýhody.