Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Barová židle Vega bez opěráku (SET 2 ks)

Stylová židle zajímavého tvaru s kovovou pochromovanou podnoží a s čalouněním ze syntetické kůže. K dostání ve 4 barevných variantách. Cena je za set 2 KS a židle je samostatně neprodejná.

Základní cena: 4 880,- Kč
4 033,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Barva Bez příplatku Změnit variantu
změnit varianty
4 880,-
4 033,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: 23
Dodací lhůta uvedena u variant níže
Výrobce: BHM Germany

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (6)
Podrobný popis produktu Barová židle Vega bez opěráku (SET 2 ks)

Elegantní a výškově nastavitelná, otočná a tedy i praktická barová židle, bez opěradla. Připomínající svým tvarem sedlo na koně může ozvláštnit Váš interiér či bar. Čalounění je zde ze syntetické kůže a sedák je orámován pochromovaným proužkem ve stejném provedení je i kovová podnož. Na výběr máte ze 4 barevných variant.

Cena je za set 2 KS a židle je samostatně neprodejná.


Technické parametry
hloubka: 42 cm
materiál: syntetická kůže, podnož chromovaná
šířka: 45 cm
výška: 62 - 83 cm

Varianty produktu: Barová židle Vega bez opěráku (SET 2 ks)

Barva
Obdobné produkty k produktu Barová židle Vega bez opěráku (SET 2 ks)

Kategorie produktu: Barová židle Vega bez opěráku (SET 2 ks)

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist