Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Barová židle s bílou podnoží Sofi

Zajímavá barová židle Sofi. Židle je čalouněná, sedadlo, područky i opěrky tvoří zajímavý tvar. Vybavena je také podnoží bílé barvy. Rozměry židle jsou: šířka – 64 cm, šířka sedu – 40 cm, hloubka – 45 cm, hloubka sedu – 36 cm, výška – 88 – 113 cm, výška područek – 15 cm, výška sedu – 58 – 83 cm.

Základní cena: 11 589,- Kč
9 578,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Barva Bez příplatku Změnit variantu
změnit varianty
11 589,-
9 578,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: 6371
Dodací lhůta uvedena u variant níže
Výrobce: BHM Germany

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (10)
Podrobný popis produktu Barová židle s bílou podnoží Sofi

Zajímavá barová židle Sofi. Židle je čalouněná, sedadlo, područky i opěrky tvoří zajímavý tvar. Vybavena je také podnoží bílé barvy. Sedák je ozvláštněn prošíváním. Výšku židle je možno nastavit a lze ji také otočit o 360°. Barová židle bude ozdobou každého interiéru.


Technické parametry
hloubka: 45 cm
hloubka sedu: 36 cm
hmotnost: 20 kg
materiál: syntetická kůže kovová podnož lakovaná matným bílým lakem
šířka: 64 cm
šířka sedu: 40 cm
výška: 88 - 113 cm
výška područek: 15 cm
výška sedu: 58 - 83 cm

Varianty produktu: Barová židle s bílou podnoží Sofi

Barva
Kategorie produktu: Barová židle s bílou podnoží Sofi

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist