Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Barová židle Leonidas (SET 2 ks)

Elegantní výškově nastavitelná a otočná barová židle, která je k dispozici v sedmi variantách ze syntetické kůže. Cena je za set 2KS a židle je samostatně neprodejná.

Základní cena: 6 980,- Kč
5 769,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Barva Bez příplatku Změnit variantu
změnit varianty
6 980,-
5 769,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: 297
Dodací lhůta uvedena u variant níže
Výrobce: BHM Germany

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (6)
Podrobný popis produktu Barová židle Leonidas (SET 2 ks)

Krásná moderní barová židle, která má měkké polstrování s vodorovným prošíváním, které je potaženo syntetickou kůží. Kovová podnož této barové židle je pochromovaná. Židle je v sedmi barevných variantách viz parametry.

Cena je za set 2KS a židle je samostatně neprodejná!


Technické parametry
hloubka: 48 cm
materiál: syntetická kůže, kovová podnož chromovaná
šířka: 41 cm
výška: 83 - 104 cm
výška opěradla: 21 cm
výška sedu: 65 - 86 cm

Varianty produktu: Barová židle Leonidas (SET 2 ks)

Barva


Kategorie produktu: Barová židle Leonidas (SET 2 ks)

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist