Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Barová židle LEON - set 2KS - výprodej

Stylová a pohodlná barová židle potažena syntetickou kůži a podnož je zde pochromovaná. Barevné provedení krémová. Cena je za set 2 KS a židle je samostatně neprodejná.

původní cena
5 350,- Kč
2 990,-
2 471,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Dodací lhůta do týdne - poslední 1 ks

Zeptejte se nás
Podrobný popis produktu Barová židle LEON - set 2KS - výprodej

Elegantní výškově stavitelná a otočná barová židle s opěradlem a opěrkou na nohy. Měkké polstrování bez prošívání je čalouněné syntetickou kůží v krémové barvě, která se snadno čistí. Kovová podnož je chromovaná. Tato barová židle je vhodná jak k barovému pultu doma tak i do restaurací či baru.

Cena je za set 2KS a židle je samostatně neprodejná.


Technické parametry
barva: krémová
materiál: syntetická kůže, kovová podnož chromovaná
šířka x hloubka x výška v cm: 37 x 43 x 100
výška sedu v cm: 63-84

Kategorie produktu: Barová židle LEON - set 2KS - výprodej

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist