Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Barová židle Fredy (SET 2 ks), tm. šedá, tmavě šedá

Barová židle Fredy je exkluzivní barová židle v designu ve stylu retro. Sedák a opěrák jsou spojeny v jeden celek a podnož je tvořena čtyřmi nohami z masivního dubového dřeva, které jsou propojené kovovou opěrkou na nohy čtvercového tvaru.

Základní cena: 15 100,- Kč
12 479,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Barva Bez příplatku Změnit variantu
změnit varianty
15 100,-
12 479,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: 4564
Dodací lhůta uvedena u variant níže
Výrobce: Design Scandinavia

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (5)
Podrobný popis produktu Barová židle Fredy (SET 2 ks), tm. šedá, tmavě šedá

Barová židle Fredy je exkluzivní barová židle v designu ve stylu retro. Sedák a opěrák jsou spojeny v jeden celek a podnož je tvořena čtyřmi nohami z masivního dubového dřeva, propojenými kovovou opěrkou na nohy čtvercového tvaru. Kromě tvaru sedáku a dřevěné podnože se na vzhledu ve stylu retro podílí také čalouněné knoflíčky na opěradle a kontrastní barevné provedené boků. Další modely židlí Fredy: Jídelní židle Fredy (SET 2 ks) Barová židle Fredy (SET 2 ks), šedá


Technické parametry
hloubka: 45 cm
hmotnost: 7 kg
materiál: nohy z masivního dubového dřeva ošetřeného olejem kovová výztuh čalouněný sedák potažený textilií v tmavě šedé barvě se světle šedými boky
nosnost: 110 kg
šířka: 47 cm
výška: 97 cm

Varianty produktu: Barová židle Fredy (SET 2 ks), tm. šedá, tmavě šedá

Barva

Kategorie produktu: Barová židle Fredy (SET 2 ks), tm. šedá, tmavě šedá

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist