Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Barová židle Fredy (SET 2 ks), šedá, šedá

Barová židle s designem v retro stylu. Sedák a opěrák šedé barvy jsou spojené v jeden celek a podnož je tvořena čtyřmi nohami z masivního dubového dřeva.

Základní cena: 13 050,- Kč
10 785,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Barva Bez příplatku Změnit variantu
změnit varianty
13 050,-
10 785,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: 4565
Dodací lhůta uvedena u variant níže
Výrobce: Design Scandinavia

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (4)
Podrobný popis produktu Barová židle Fredy (SET 2 ks), šedá, šedá

Barová židle Fredy je exkluzivní barová židle vyznačující se designem v retro stylu. Sedák a opěrák jsou spojené v jeden celek se zaoblením v místě spoje a podnož je tvořena čtyřmi nohami z masivního dubového dřeva. Nohy jsou propojené kovovou výztuhou, která slouží také jako opěrka na nohy. Na vzhledu ve stylu retro se kromě tvaru sedáku a dřevěné podnože podílejí také čalouněné knoflíčky na opěradle a kontrastní barevné provedené boků. Tuto židli je možné doplnit také jídelní židlí Fredy (SET 2 ks).


Technické parametry
hloubka: 45 cm
hmotnost: 7 kg
materiál: nohy z masivního dubového dřeva ošetřeného olejem kovová výztuha čalouněný sedák potažený textilií v šedé barvě s tmavě šedými boky
nosnost: 110 kg
šířka: 47 cm
výška: 97 cm

Varianty produktu: Barová židle Fredy (SET 2 ks), šedá, šedá

Barva

Doplňkové produkty

Kategorie produktu: Barová židle Fredy (SET 2 ks), šedá, šedá

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist