Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Barová židle Fredy (SET 2 ks), černá kůže, černá

Pěkná barová židle Fredy je význačná svým retro stylem. Nožky židle jsou zhotoveny z masivního dubového dřeva, sedák a opěra je potažena syntetickou kůží. Rozměry židle jsou 44,5 x 47 x 96,5 cm.

Základní cena: 15 210,- Kč
12 570,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Barva Bez příplatku Změnit variantu
změnit varianty
15 210,-
12 570,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: 6017
Dodací lhůta uvedena u variant níže
Výrobce: Design Scandinavia

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (5)
Podrobný popis produktu Barová židle Fredy (SET 2 ks), černá kůže, černá

Pěkná barová židle Fredy je význačná svým retro stylem. Nožky židle jsou zhotoveny z masivního dubového dřeva, sedák a opěra je potažena syntetickou kůží černé barvy a ozvláštněny čalouněnými knoflíčky. Kovová výztuha slouží také jako opěrka nohou.


Technické parametry
hloubka: 47 cm
hmotnost: 7,5 kg
materiál: masivní dubové dřevo ošetřené olejem černá kovová výztuha syntetická kůže
nosnost: 110 kg
šířka: 44,5 cm
výška: 96,5 cm

Varianty produktu: Barová židle Fredy (SET 2 ks), černá kůže, černá

Barva

Kategorie produktu: Barová židle Fredy (SET 2 ks), černá kůže, černá

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist