Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   608 00 37 38

Barová židle Dean (SET 2 ks)

Moderní výškově stavitelná, otočná barová židle bez opěráku s tvarovaným sedákem potaženým syntetickou kůží v různých barevných odstínech.

Základní cena: 6 822,- Kč
5 638,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Barva Bez příplatku Změnit variantu
změnit varianty
6 822,-
5 638,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: 59
Dodací lhůta uvedena u variant níže
Výrobce: BHM Germany

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (3)
Podrobný popis produktu Barová židle Dean (SET 2 ks)

Moderní výškově stavitelná, otočná barová židle s chromovou podnoží a opěrkou na nohy. Židle je bez opěráku s tvarovaným sedákem potaženým syntetickou kůží v různých barevných odstínech. Barová židle Dean má jednoduchý tvar, přesto je elegantní a současně nenápadná a univerzální.

Cena je za set 2 ks židlí, samostatně je židle neprodejná.


Technické parametry
hloubka: 38 cm
materiál: syntetická kůže, podnož chromovaná.
šířka: 39 cm
výška: max. 87 cm
výška sedu: 60 - 80 cm

Varianty produktu: Barová židle Dean (SET 2 ks)

BarvaKategorie produktu: Barová židle Dean (SET 2 ks)

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist