Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Barová plastová židle SARA

Barová plastová židle na chromované centrální noze s plynovým pístem k nastavení výšky a půlkruhovou opěrou pro nohy. Nosnost 120 kg.

Základní cena: 1 335,- Kč
1 103,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Vyberte si barevné provedení plastu Bez příplatku Změnit variantu
změnit varianty
1 335,-
1 103,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: 2
Dodací lhůta 21 dní

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (4)
Podrobný popis produktu Barová plastová židle SARA

Designová barová židle s plastovým sedákem moderního tvaru ve tvaru připomínajícím lasturu, jejíž základ tvoří stabilní kovová chromovaná centrální podnož s půlkruhovou opěrou pro nohy, vybavená plynovým pístem, umožňujícím pohodlné nastavení výšky ve velkém rozsahu (65 až 86 cm). Barevné provedení plastové lastury lze zvolit ve žluté, černé, bílé, stříbrné a vínově červené barvě. Židle je velmi lehká, tedy snadno manipulovatelná, ale navzdory tomu je její nosnost, díky použitým kvalitním materiálům, až 120 kg.

Technické parametry:

Celková výška

65 - 86 cm

Celková šířka

38 cm

Celková hloubka

38 cm

Výška sedáku

57 - 78 cm

Hloubka sedáku

36 cm

Výška opěráku

 --

Nosnost

120 kg

Hmotnost

5 kg

Výrobce

ANTARES a.s.

Záruka

24 měsíců

 

Varianty produktu: Barová plastová židle SARA

Vyberte si barevné provedení plastu

Sara

Sara bílá

Sara černá

Sara červená

Sara stříbrná

Sara žlutá

Kategorie produktu: Barová plastová židle SARA

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist