Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Barová čalouněná židle MARTINA

Barová čalouněná židle na chromované centrální noze s plynovým pístem k nastavení výšky a kruhovou opěrou pro nohy. Nosnost 120 kg.

1 947,-
1 609,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doplňující fotky: (2)
Podrobný popis produktu Barová čalouněná židle MARTINA

Barová židle s celočalouněným sedákem moderního jednoduchého tvaru, jejíž základ tvoří stabilní kovová chromovaná centrální podnož s kruhovou opěrou pro nohy, vybavená plynovým pístem, umožňujícím pohodlné nastavení výšky sedáku ve velkém rozsahu (78 až 95 cm). Čalounění je v základním provedení potaženo syntetickou kůží, volitelně v elegantní černé, decentní tmavěhnědé a atraktivní červené barvě. Nosnost židle je 120 kg.

Technické parametry:

Celková výška

78 - 95 cm

Celková šířka

51 cm

Celková hloubka

46 cm

Výška sedáku

58 - 78 cm

Hloubka sedáku

37,5 cm

Výška opěráku

 --

Nosnost

120 kg

Hmotnost

8,56 kg

Výrobce

ANTARES a.s.

Záruka

36 měsíců

 

Obdobné produkty k produktu Barová čalouněná židle MARTINA

Kategorie produktu: Barová čalouněná židle MARTINA

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist