Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Antistatický sprej REZTORE

Antistatický roztok na pevné a čalouněné povrchy. Objem 1 litr.

894,-
739,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Podrobný popis produktu Antistatický sprej REZTORE

Antistatický roztok na pevné a čalouněné povrchy. Na vyžádání zašleme technický list tohoto výrobku.

Objem 1 litr.

Dotazy na výrobek: Antistatický sprej REZTORE

V malé místnosti cca 4x4m se nachází 3 ks počítače, 3 ks otáčecí židle, kovový trezor, lednice, dřevěný nábytek a na podlaze je koberec s příměsí silonu. Máme velký problém se statickou elektřinou. Používáme zde ionizátor. Žádám o radu, jak se používá sprej REZTORE a zda by byl tento problém díky tomuto spreji vyřešen. Děkuji za odpověď
Dobrý den, tento sprej by Vám měl pomoci, ale postřik nábytku, čalounění, ale také koberce se musí opakovat zhruba po 1 - 2 měsících. Je to certifikovaný sprej, který se používá i v laboratořích, kde se provádějí různá měření, je bez zápachu a není toxický ani pro domácí zvířata.

Kategorie produktu: Antistatický sprej REZTORE

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist