Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Alfa 741 - kancelářská židle

Židle Alfa 741 je kvalitní židle, která podporuje správné držení těla a dá se přizpůsobit každému uživateli přímo na míru.

Základní cena: 5 990,- Kč
4 950,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Vyberte si barevné provedení opěrky Bez příplatku Změnit variantu
  Vyberte si barevné provedení sedáku Bez příplatku Změnit variantu
změnit varianty
5 990,-
4 950,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doplňující fotky: (3)
Podrobný popis produktu Alfa 741 - kancelářská židle

Konstrukce židle Alfa 741 nabízí komfortní a zdravé sezení pro každého uživatele. Po správném nastavení reaguje židle na individuální potřeby. Do vybavení této otočné židle patří synchronní mechanika, výškově stavitelný sedák, plynový píst, hliníkový pětiramenný kříž s univerzálními kolečky a výškově stavitelné područky (hliník + plast). Sedák má ergonomicky zahnutou přední hranu a nabízí tak pohodlné sezení. 


Technické parametry
barva: černá
hloubka sedáku v cm: 43
hmotnost v kg: 15,8
materiál: 60% polyester / 40% bavlna
nosnost v kg: 120
šířka sedáku v cm: 50
šířka v cm: 67
výška sedu v cm: 45-56
výška v cm: 98-109

Varianty produktu: Alfa 741 - kancelářská židle

Vyberte si barevné provedení opěrky
black

Vyberte si barevné provedení sedáku
černá

Obdobné produkty k produktu Alfa 741 - kancelářská židle

Kategorie produktu: Alfa 741 - kancelářská židle

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist