Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Alfa 711 - konferenční židle

Skořepinová židle Alfa 711 je vhodná k umístění do jídelen, čekáren, restaurací, kaváren a dalších komerčních i nekomerčních prostor.

Základní cena: 1 150,- Kč
950,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Vyberte si barevné provedení nábytku Bez příplatku Změnit variantu
změnit varianty
1 150,-
950,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doplňující fotky: (3)
Podrobný popis produktu Alfa 711 - konferenční židle

Čtyřnohé konferenční židle Alfa mají univerzální využití, velmi lehce se s nimi manipuluje, jsou stohovatelné a vynikají jednoduchostí a účelností. Opěrka i sedák židle Alfa 711 jsou vyrobeny z bukové překližky vysoké kvality povrchově upravené vodou ředitelným lakem. Podnoží židle tvoří svařovaná konstrukce z profilu s kruhovým průřezem. Povrchově je podnoží upraveno chromováním, které zabraňuje poškození.


Technické parametry
barva: buk přírodní
hloubka sedáku v cm: 34
hmotnost v kg: 4,3
materiál: buková překližka
nosnost v kg: 120
šířka sedáku v cm: 39,5
šířka v cm: 40
výška sedu v cm: 40
výška v cm: 81

Varianty produktu: Alfa 711 - konferenční židle

Vyberte si barevné provedení nábytku
Buk

Kategorie produktu: Alfa 711 - konferenční židle

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist