Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   608 00 37 38

Alfa 500 skříň - 2M nika

Skříň Alfa 500 bez dvířek má rozměry 400 x 450 x 735 mm a vzhledem k provedení zad skříně se dá postavit i do prostoru.

Základní cena: 1 670,- Kč
1 380,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Vyberte si barevné provedení nábytku 0,- Změnit variantu
změnit varianty
1 670,-
1 380,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Podrobný popis produktu Alfa 500 skříň - 2M nika

Korpus skříně se skládá z jednoho barevného odstínu LTD (laminované dřevotřískové desky), má tloušťku 18 mm s ABS hranou 1 mm. Záda skříně jsou oboustranně upravená, proto je skříň vhodná i k postavení do prostoru. Díky kvalitnímu technickému provedení je skříň pevná, dřevěné police jsou upevněny pomocí kovových trnů, které zamezují nežádoucímu vysunutí. ABS hrany zamezují mechanickému poškození a LDT má zvýšenou ochranu proti vlhkosti. Rektifikace skříně je 15 mm.

Montážní návod

Video montážní návod


Technické parametry
materiál: LTD
rozměr v mm: 400 x 450 x 735
záruka: 24 měsíců

Varianty produktu: Alfa 500 skříň - 2M nika

Vyberte si barevné provedení nábytku
Divoká hruška

Buk

Třešeň

Ořech

Obdobné produkty k produktu Alfa 500 skříň - 2M nika

Kategorie produktu: Alfa 500 skříň - 2M nika

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist