Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   608 00 37 38

Alfa 500 - kontejner 3+1

Mobilní kontejner z řady Alfa 500 má rozměry 443 x 600 x 600 a složení tři zásuvky + jedna organizační.

Základní cena: 5 034,- Kč
4 160,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Vyberte si barevné provedení nábytku 0,- Změnit variantu
změnit varianty
5 034,-
4 160,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Podrobný popis produktu Alfa 500 - kontejner 3+1

Korpus a čela zásuvek kontejneru jsou vyrobeny z LTD (laminované dřevotřískové desky) jednoho odstínu, která má tloušťku 18 mm. Korpus je ohraničen ABS hranou o tloušťce 1 mm, půda s čely zásuvek pak ABS 2 mm. Z kovu jsou vyrobeny korpusy standardních zásuvek, také s povrchovou úpravou práškovou barvou (odstín RAL9004 - černá), výjimku tvoří osobní zásuvka, tzv. tužkař, ta je plastová. Vnitřní vedení je z kovu s valivým uložením výsuvných elementů. Do vybavení kontejneru patří i blokace, díky které se otevře jen jedna zásuvka a ostatní se zablokují proti otevření a také nábytková kolečka pro snadnou manipulaci. Organizaci zásuvek lze velmi snadno změnit za pomoci plastových příček. Zámek je umístěn v horní zásuvce a je centrální pro všechny ostatní zásuvky.

Montážní návod

Video montážní návod


Technické parametry
materiál: LTD, kov
rozměr v mm: 443 x 600 x 600
záruka: 24 měsíců

Varianty produktu: Alfa 500 - kontejner 3+1

Vyberte si barevné provedení nábytku
Divoká hruška

Buk

Třešeň

Ořech

Obdobné produkty k produktu Alfa 500 - kontejner 3+1

Kategorie produktu: Alfa 500 - kontejner 3+1

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist