Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   608 00 37 38

Alfa 400 konferenční stůl 402 - 800 x 1400

Velice kvalitní a pevné jednací stoly vyrobené z LTD (laminátová dřevotřísková deska) a ocelové konstrukce nohou. Na výběr 5 odstínů dřeva.

Základní cena: 9 087,- Kč
7 510,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Vyberte si barevné provedení nábytku 0,- Změnit variantu
změnit varianty
9 087,-
7 510,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doplňující fotky: (5)
Podrobný popis produktu Alfa 400 konferenční stůl 402 - 800 x 1400

Jednací stoly Alfa 400 jsou velice kvalitní a pevné, především díky ocelové konstrukci, která vám zaručí že se stůl opravdu ani nehne. Kruhové podnoží je vyrobeno  ze soustružené ocelové desky o průměru 40 nebo 55 mm. Na podnoží je připevněna svislá noha opatřená nosným krížem, který slouží jako podpora stolové desky. Deska stolu je vyrobená z LTD (laminátová dřevotřísková deska) a je zakončená ABS hranou. Kovové části stolu jsou upraveny epoxy - polyesterovou práškovou barvou, která tyto části chrání před jakýmkoliv poškozením. Deska stolu je pravoúhlá.

Konferenční stoly výborně doplní konferenční židle ALFA 712.

Kvalitu našich stolů dokládá certifikace podle přísných evropských norem a ergonomických požadavků pro tento typ nábytku.

Montážní video

Montážní návod

Technická příručka


Technické parametry
materiál: nohou: ocelová konstrukce
materiál: stolu: LTD - laminátová dřevotřísková deska
rozměr v cm: 140 x 80
tloušťka : LTD: 25 mm
výška v cm: 74,2

Varianty produktu: Alfa 400 konferenční stůl 402 - 800 x 1400

Vyberte si barevné provedení nábytku
Divoká hruška

Buk

Třešeň

Ořech

Bílá

Kategorie produktu: Alfa 400 konferenční stůl 402 - 800 x 1400

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist