Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   608 00 37 38

Alfa 300 kancelářský stůl 302 - 800 x 1400

Velmi kvalitní stůl vyrobený z LTD (laminovaná dřevotřísková deska). Na výběr 5 odstínů dřeva.

Základní cena: 6 147,- Kč
5 080,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Vyberte si barevné provedení nábytku 0,- Změnit variantu
změnit varianty
6 147,-
5 080,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doplňující fotky: (10)
Podrobný popis produktu Alfa 300 kancelářský stůl 302 - 800 x 1400

Velice kvalitní stůl českého výrobce, který klade důraz na detail, ale také na vyníkající kvalitu a cenu. Do Vaší kanceláře přinese lehkost, stabilitu a nadčasový desing. Jejich uplatnění naleznete ve všech druzích kanceláří. Základním konstrukčním prvkem je most. Podnoží je tvořeno celokovovou svařovanou konstrukcí zhotovenou z uzavřených profilů a dílců. Nohy jsou usazeny do hliníkového mostu, se kterým jsou pevně spojeny konstrukčními spoji a opatřeny rektifikací pro vyrovnání podlahy. Deska stolu je vyrobená z laminované dřevotřískové desky (LTD) o tloušťce 25 mm a zakončená ABS hranou. Deska je pravoúhlá. 

Vaše pracoviště můžete doplnit sedacím nábytkem, paravany a mnoha dalšími kvalitními výrobky z naší řady. 

Kvalitu našich stolů dokládá certifikace podle přísných evropských norem a ergonomických požadavků pro tento typ nábytku.

Montážní video

Montážní návod

Technická příručka


Technické parametry
materiál: nohou:celokovová svařovaná konstrukce
materiál: stolu: LTD - laminátová dřevotřísková deska
rozměr v cm: 80 x 140
tloušťka : LTD: 25 mm
výška v cm: 74,2

Varianty produktu: Alfa 300 kancelářský stůl 302 - 800 x 1400

Vyberte si barevné provedení nábytku
Divoká hruška

Buk

Třešeň

Ořech

Bílá

Kategorie produktu: Alfa 300 kancelářský stůl 302 - 800 x 1400

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist