Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   608 00 37 38

Alfa 200 kancelářský stůl 200 - 800 x 800

Velmi kvalitní stůl vyrobený z LTD (laminovaná dřevotřísková deska) s hliníkovýma nohama. Na výběr 5 odstínů dřeva.

Základní cena: 4 247,- Kč
3 510,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Vyberte si barevné provedení nábytku 0,- Změnit variantu
  Vyberte si barvu podnoží 0,- Změnit variantu
změnit varianty
4 247,-
3 510,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doplňující fotky: (6)
Podrobný popis produktu Alfa 200 kancelářský stůl 200 - 800 x 800

Deska stolu je vyrobená z laminované dřevotřísky (LTD). Podnoží stolu tvoří čtyři nohy, dvojice ránů a dvojice podélníků. Nohy stolu mají čtvercový půřez (50 x 50 mm) a jsou spojeny šroubovým spojem. Nohy stolu jsou samozdřejmě vybaveny rektifikací (15mm) pro vyrovnání nerovností podlahy. Kovové části podnoží jsou natřené epoxypolyesterovou práškovou barvou, která zaručuje vynikající odolnost proti různým druhům poškození. Tyto kvalitní kancelářské stoly jsou určené do běžného administrativního provozu všech typů ( call centra, jednací místnosti a mnoho dalších). Samozdřejmostí je možnost doplnit vaši kancelář i dalšími druhy velice kvalitního nábytku z naší nabídky. 

Kvalitu našich stolů dokládá certifikace podle přísných evropských norem a ergonomických požadavků pro tento typ nábytku.

Montážní video

Montážní návod

Technická příručka


Technické parametry
materiál: nohou: hliník
materiál: stolu: LTD - laminátová dřevotřísková deska
rozměr v cm: 80 x 80
výška v cm: 74,2

Varianty produktu: Alfa 200 kancelářský stůl 200 - 800 x 800

Vyberte si barevné provedení nábytku
Divoká hruška

Buk

Třešeň

Ořech

Bílá

Vyberte si barvu podnoží
Šedostříbrná

Bílá

Kategorie produktu: Alfa 200 kancelářský stůl 200 - 800 x 800

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist