Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   608 00 37 38

Alfa 100 přísed - 1625 x 450

Velmi kvalitní přísed ke stolu Alfa 100 vyrobený z LTD (laminovaná dřevotřísková deska) s hliníkovýma nohama. Na výběr 4 odstíny dřeva.

Základní cena: 3 279,- Kč
2 710,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Vyberte si barevné provedení nábytku 0,- Změnit variantu
změnit varianty
3 279,-
2 710,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doplňující fotky: (4)
Podrobný popis produktu Alfa 100 přísed - 1625 x 450

Podnoží přísedu se skládá z bočnic a čelního panelu, které jsou vyrobené z laminátové dřevotřískové desky (LTD) a hliníkových nohou. Nohy jsou opatřeny rektifikací 15 mm pro vyrovnání nerovností podlahy. Mimořádnou stabilitu stolu zaručuje spojení podnoží s deskou stolu pomocí rozpěrných kolíků. Hliníkové nohy jsou povrchově upraveny eloxováním. Eloxování vytvoří ochrannou vrstvu oxidu hliníku, která povrchu dodává mimořádnou odolnost vůči povětrnostním vlivům a semišově matný povrch. Používá se například v leteckém a kosmickém průmyslu. V interiéru dodává nábytku nádech luxusu např. na úchytkách, osvětlení a pod. U stolů i přísedů Alfa 100 se nám podařilo zkombinovat elegantní vzhled, pevnost a stabilitu. 

Stolový systém Alfa 100 je možné doplnit systémem kancelářských doplňků jako jsou například paravány, držáky PC a pod. a vybavit si tak celou kancelář velice kvalitními produkty z naší bohaté nabídky. 

Kvalitu našich stolů dokládá certifikace podle přísných evropských norem a ergonomických požadavků pro tento typ nábytku.

Montážní video

Montážní návod

Technická příručka


Technické parametry
materiál: nohou: hliník
materiál: stolu: LTD - laminátová dřevotřísková deska
rozměr v cm: 162,5 x 45
výška v cm: 73,5

Varianty produktu: Alfa 100 přísed - 1625 x 450

Vyberte si barevné provedení nábytku
Divoká hruška

Buk

Třešeň

Ořech

Kategorie produktu: Alfa 100 přísed - 1625 x 450

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist